KONTAKTY

STROJE CB s.r.o.
Čejkovice 66
Hluboká nad Vltavou 37341
tel: +420 607 868 603
prodejnam@seznam.cz
Po-čt: od 9-11.30 - 13.30-17.00h; Pá: 9-12h
+420 774 233 336


Úvod » WOODY

WOODY


Parametry
CENA PŘED SLEVOU 499 Kč

NAŠE CENA 299 Kč

akce
akce
TOP produkt

Historie značky WOODY sahá a čerpá z dlouhé tradice a historie tradiční české výroby a českého umu,  předávaného z generace na generaci po celá staletí. Tato tradice a pokrokové technické řešení řadilo předrevoluční českou republiku k nejvýznamnějším evropským producentům dřevěných hraček
Značka WOODY byla zaregistrována v roce 1999, kdy jako jedna z prvních postkomunistických značek, přišla se širokou škálou dřevěných výrobků, zaměřující se na didaktické a motorické hračky, rozvíjející jemnou motoriku , kombinatoriku a jednoduché kreativní a kombinační myšlení.
Již od začátku se kolekce WOODY zaměřila na jednoduché a účelové hračky, jejíž funkčnost byla rozvíjena a konzultována s odbornými  zástupci pedagogických škol a mateřských školek. Zde probíhalo i jejich první testování, při čemž připomínky  pedagogických pracovníků byly pečlivě zapracovány do jednotlivých částí výrobků. Design hraček pak byl pak korigován se žáky středních designových škol – obor dřevěná hračka, s jejichž studenty aktivně spolupracujeme dodnes. Existence donedávna dvou středních škol vyučujících pouze design dřevěných hraček tak opravdu jen potvrzuje výsostní postavení české země na kulturní odkaz tradiční výroby dřevěných hraček. Výsledky této spolupráce byly oceněny poprvé na výstavě v roce 2006, kdy hračka WOODY-Logik, získává ocenění : „Správná hračka roku 2006“, v jejíž porotě sedí specialisté-pedagogové, kteří mimo jiné hodnotí i oblibu hračky mezi dětmi .
Kromě tradiční kvality a funkčnosti hraček se v poslední době kolekce WOODY daleko více zaměřuje i na obchodní působení značky na zákazníka a prochází relativně náročným obdobím hledání typu obalu a profesionálním zpracováním marketingové prezentace na obchodech.
WOODY kolekce k dnešnímu dni obsahuje 550 aktivních výrobků a řadí se svojí rozsáhlou nabídkou dřevěných hraček, dekorací a dárkových předmětů k nejširší nabídce v Evropě. Od roku 1999 se aktivně zúčastňuje mezinárodních výstav hraček Praze, Norimberku a od roku 2005 je také pravidelným vystavovatelem  hraček v Hongkongu.
V současné době se můžete s výrobky WOODY více či méně potkat v zemích střední a západní Evropy, stejně tak ale v zemích dálného východu , Asie, Austrálie, Jižní Ameriky či USA

WOODY koncept jsme pro Vás připravili na základě našich dlouholetých zkušeností s výrobou a prodejem dřevěných hraček.

 

WOODY kolekce je reakcí na poptávku zákazníků po kvalitních a  atraktivních dřevěných hračkách v širokém rozsahu působnosti na dítě. WOODY produkt klade velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické.

 

Velká část z kolekce WOODY je vyráběna v České republice, která má dlouholetou tradici ve výrobě dřevěných hraček. Všechny hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina našich hraček je zařazena do programu  \"BEZPEČNÉ HRAČKY\" (pro ostatní jazyky SAFE TOYS). Tento program zaručuje nejvyšší možnou garanci bezpečnosti s průběžnou a pravidelnou kontrolou prodávaného zboží.

 

 

V neposlední řadě si WOODY kolekce klade za úkol napomáhat v prodeji zboží WOODY kvalitními obaly a jednoduchým vystavením v prodejních displejích.

 

Doufáme, že i Vás osloví naše nabídka.

\"Myšlenka\" Myšlenka
\"Design, Design, tvar a funkce hračky
\"Prototyp\" Prototyp
\"Předběžný Předběžný průzkum
\"Design Design a typ obalu
\"Zkouška Zkouška kvality, certifikace
\"Výroba\" Výroba
\"Distribuce, Distribuce, velkoobchod
\"Prodej, Prodej, maloobchod
\"Radost Radost dětí