KONTAKTY

STROJE CB s.r.o.
Čejkovice 66
Hluboká nad Vltavou 37341
tel: +420 607 868 603
prodejnam@seznam.cz
Po-čt: od 9-11.30 - 13.30-17.00h; Pá: 9-12h
+420 774 233 336


» CERTIFIKÁTY

Po kliknutí na níže uvedený odkaz si můžete prohlédnout certifikáty našich hraček. Doporučujeme, abyste kdekoliv při nákupu hraček vždy vyžadovali certifikát. Jen tak si můžete být jisti zdravotní nezávadnosti hračky. Toto by mělo být vyžadováno i od "tuzemských" výrobců hraček.

 

WOTO

Informace o nás

Jsme mladá a dynamická společnost. Název naši obchodní značky WOTO pochází z anglických slov Wooden Toys (dřevěnné hračky) a jsme zaměřeni na dovoz dřevěných hraček do ČR a Evropy. Jak již bylo uvedeno na úvodní straně naše hračky splňují nejpřísnější standardy EU tj. normu EN 71 a mají certifikát CE.

Vize

Naší vizí je poskytnout kvalitní dřevěnou hračku do každé rodiny. Jak můžete vidět, naše ceny jsou mnohem nižší než naší konkurence, ale není to díky nižší kvalitě, ale tím, že nejsme zaměřeni maximalizovat zisk, ale skutečně naplnit naši vizi.Máme přímé kontakty na výrobce hraček, proto naše cena odráží pouze výrobní náklady a náklady spojené s dodávkou zboží od výrobce k zákazníkovi a samozřejmě nutnou marži pro nás.

Hodnoty

Bezpečnost - neděláme žádný kompromis týkající se kvality a bezpečnosti našich výrobků. Bezpečnost dětí a hraček je na prvním místě! Kvalitu nejen výrobku, ale i výrobního procesu osobně kontrolujeme u výrobce.

Zákazník - snažíme se vždy uspokojovat a překračovat Vaše očekávání. Upřímná a otevřená komunikace patří k našim nejvyšším hodnotám.

Lidé - vytváříme v naší společnosti pracovní prostředí, kde všichni zaměstnanci mohou využít jejich plný potenciál k uspokojování zákazníků

Inovace - věříme, že naše kreativita, schopnosti a naplňování vize nás povede k inovacím, které budou zvyšovat spokojenost zákazníků

 

Certifikáty

CERTIFIKÁTY z Institutu pro testování a certifikaci ITC Zlín

Po kliknutí na níže uvedený odkaz si můžete prohlédnout certifikáty našich hraček. Doporučujeme, abyste kdekoliv při nákupu hraček vždy vyžadovali certifikát. Jen tak si můžete být jisti zdravotní nezávadnosti hračky. Toto by mělo být vyžadováno i od "tuzemských" výrobců hraček.

 

http://www.woto-drevene-hracky.eu/upload/useruploads/files/certifikatEuroAsia.pdf

http://www.woto-drevene-hracky.eu/upload/useruploads/files/certifikatEuroAsia2.pdf

http://www.woto-drevene-hracky.eu/upload/useruploads/files/certifikatEuroAsia3.pdf

 

WOODY

Bezpečná hračka je speciální druh dobrovolné certifikace, jejíž získání potvrzuje velmi vysokou kvalitu hračky, její extrémní bezpečnost a vysoké užitné vlastnosti.

Certifikát Bezpečná hračka vydává Instritut Pro Testování a Certifikaci, Zlín.

O certifikátu obsahuje rozsáhlé informace právě web www.itczlin.cz , na našich www stránkách přinášíme zjednodušený popis.

WWW.ITCZLIN.CZ: " ...... ITC poskytuje odborné služby v oblasti zkoušení a certifikace hraček více než 15 let. V roce 2004 byl osloven Italským institutem pro bezpečnost hraček (IISG), který hledal vhodného partnera pro rozšíření projektu „Bezpečné hračky“ také do východoevropských zemí. ITC se stal dalším z řady koncesionářů projektu a v dnešní době poskytuje služby, které umožňují českým výrobcům a prodejcům označovat vysoce kvalitní a bezpečné hračky žlutým logem s nápisem „Bezpečné hračky" ...... ",

a dále:

" ...... Projekt „Bezpečné hračky“, přináší vhodné řešení pro výrobce a obchodníky, kteří mají zájem o skutečně pečlivé posouzení výrobku z hlediska všech možných rizik. Zakoupení výrobku, který je nositelem značky „Bezpečné hračky“ je pro konečného spotřebitele dobrou volbou a zárukou bezpečnosti garantovanou certifikací kompetentním pracovištěm. Trvalý dozor nad kvalitou a bezpečností výrobku po celou dobu jeho uvádění na trh poskytuje vysokou míru jistoty, že hračka nezpůsobí přechodné či trvalé poškození zdraví dítěte ...... "

 

Certifkáty BEZPEČNÁ HRAČKA ke stažení

Bezpečná hračka - 2006
Bezpečná hračka - 2007
ES certifikáty - 2007

 

Certifikáty SPRÁVNÁ HRAČKA ke stažení

Správná hračka 2007

 

Společnost MAXIM Enterprise, Inc. je mezinárodní výrobce specializující se na výrobu dřevěných hraček.

Hračky této společnosti jsou vyrobeny z velmi tvrdého dřeva a byly navrženy speciálně pro malé děti. Vyznačují se vysokou kvalitou, bezpečností a splňují veškerá kritéria.

Již déle než 25 let pracuje společnost Maxim na tom, aby mohla nabídnout hračky vysoké kvality, cenově dostupné pro každého.

Manuální zručnost, sebejistota, kreativita, koordinace očí a rukou, rozpoznávání barev a čísel jsou příkladem jen několika z celé řady dovedností, které pomáhají rozvíjet výrobky společnosti Maxim.

Vláčkové dráhy od společnosti Maxim mají nejvyšší kvalitu a jsou k dispozici
v nejrůznějších cenových relacích.

Společnost Maxim je jedničkou v prodeji dřevěných hraček
na trhu v USA a Kanadě.

Vláčkodráhy od společnosti Maxim jsou plně kompatibilní s výrobky Thomas, Brio, Bino a s ostatními kvalitními železničními systémy vyrobenými ze dřeva.

Navštivte www prezentaci společnosti MAXIM Enterprise, Inc. na www.maximenterprise.com


Společnost BigJigs Toys je anglická rodinná firma, která se rozrostla ve velkého hráče na trhu s hračkami. Jejich hlavním cílem byla bezpečnost a design, na který kladou velký důraz. Proto jsou hračky společnosti Bigjigs tolik oblíbené.

Navštivte prezentaci společnosti BigJigs na www.bigjigstoys.co.uk

 

mxnt

Všechny prodávané výrobky jsou zdravotně nezávadné a netoxické.